Organizační pokyny

Přihláška

Po vyplnění přihlášky obdržíte heslo, kterým získáte kdykoliv přístup k Vašim uživatelským stránkám, na kterých budete mít možnost:
• přihlásit referát 
• vložit souhrn
• registrace účasti
• zajistit ubytování


Termín pro přihlášení příspěvku je do 15. září 2017. Přihlášky budou přijímány i po tomto termínu, autoři však budou uvedeni pouze v dodatku. K přihlášce příspěvku musí být uveden výstižný souhrn v rozsahu nejvýše jedné strany. 
Podrobné instrukce autorům (docx, 17 kB)  

Organizační výbor si vyhrazuje právo rozhodnout o přijetí a zařazení příspěvku do přednášek nebo do posterů. 

 

Konečný odborný program konference

Závěrečný odborný program konference bude uveden po ukončení registrací na webových stránkách konference kolem 10. října 2017.

 

Přehled termínů pro rok 2017

15. září

přihláška referátu, přednášky nebo posteru

15. září

registrace za zvýhodněný poplatek

15. září

objednání ubytování: čím dříve bude objednáno, tím spíše lze předpokládat přidělení požadovaného typu ubytování

23. října

registrace  a zahájení konference

   

 

Registrační poplatky (vč. DPH)

Člen ČSCHI, SSCHI

3 850 Kč

Ostatní účastníci

4 150 Kč

Studenti a doktorandi     

2 850 Kč

Po 15. září se všechny registrační poplatky zvyšují o 300 Kč. Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné pro občany ČR i SR.​ V ceně registrace není zahrnuto ubytování.

Přednášející platí standardní registrační poplatek. Doprovázející osoby registrační poplatek neplatí. Po Vaší registraci k účasti Vám bude na Vašich uživatelských stránkách vytvořena faktura na proplacení registračního poplatku. Prosíme o zajištění jejího neprodleného proplacení Vaší organizací. 

Podmínkou pro uvedení referátu v programu konference je zaplacení registračního poplatku. Pokud registrační poplatek nebude zaplacen v termínu, nebude referát uveden v konečném programu. 

V ceně ubytování je započítáno i stravování a doprodný program akce.

Firmy nebo instituce, které mají zájem o reklamu v tištěných materiálech konference či účast na výstavce, prosíme, aby kontaktovaly organizační výbor konference ( org@chisa.cz ).

 

Stravování

Snídaně, obědy, večeře, ochutnávka vín a společenská večeře jsou zahrnuty v ceně ubytování. Nápoje k obědu si hradí každý sám, k dispozici zdarma bude voda ve džbánech.  Pro pozdní pondělní příjezdy, které budou předem nahlášeny, bude zajištěna obsluha v restauraci hotelu Jezerka. Ve středu se na společenském večeru podává večeře formou rautu pro všechny účastníky.

 

Doprava

Podle zájmu účastníku bude připraven jeden či dva autobusy jedoucí z Prahy přímo k hotelu Jezerka. Odjezdové místo a čas budou upřesněny. Hotelový minibus pak bude zajišťovat spojení mezi nádražím v Pardubicích a hotelem Jezerka. Pro ty, kteří pojedou autem, je připraveno bezplatné parkování  před hotelem.

Storno podmínky

V případě zrušení účasti do 25. srpna 2017 se vrací 90% registračního poplatku, po tomto termínu se registrační poplatek nevrací. V případě zrušení objednaného ubytování do 10. října 2017 se bude fakturovat 10% částky za ubytování. Po tomto termínu bude fakturována celá částka.