Organizační pokyny

Přihláška

Po vyplnění přihlášky obdržíte heslo, kterým získáte kdykoliv přístup k Vašim uživatelským stránkám, na kterých budete mít možnost:
• přihlásit referát 
• vložit souhrn
• vložit plný text 
• registrace účasti
• zajistit ubytování


Termín pro přihlášení příspěvku je do 31. července 2017. Přihlášky budou přijímány i po tomto termínu, autoři však budou uvedeni pouze v dodatku. K přihlášce příspěvku musí být uveden výstižný souhrn v rozsahu nejvýše jedné strany. 
Podrobné instrukce autorům (docx, 118 kB)  

Organizační výbor si vyhrazuje právo rozhodnout o přijetí a zařazení příspěvku do přednášek nebo do posterů. 

 

Seznam přihlášených příspěvků

Každý referát bude během jednoho až dvou dnů po přihlášení uveden v tabulce přihlášených příspěvků.

 

Odborný program konference

Odborný program konference bude uveden na webových stránkách konference od 25. září 2017.

 

Materiály konference

Program konference, souhrny příspěvků, seznam účastníků a CD ROM s plnými texty příspěvků.

 

Přehled termínů pro rok 2017

31. července

přihláška referátu, přednášky nebo posteru

15. srpna

registrace za zvýhodněný poplatek

15. srpna

objednání ubytování: čím dříve bude objednáno, tím spíše lze předpokládat přidělení požadovaného typu ubytování

23. října

registrace  a zahájení konference

   

 

Registrační poplatky (vč. DPH)

Člen ČSCHI, SSCHI

3 850 Kč

Ostatní účastníci

4 150 Kč

Studenti a doktorandi     

2 850 Kč

Po 15. srpnu se všechny registrační poplatky zvyšují o 300 Kč. Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné pro občany ČR i SR.​ V ceně registrace není zahrnuto ubytování.

Přednášející platí standardní registrační poplatek. Doprovázející osoby registrační poplatek neplatí. Po Vaší registraci k účasti Vám bude na Vašich uživatelských stránkách vytvořena faktura na proplacení registračního poplatku. Prosíme o zajištění jejího neprodleného proplacení Vaší organizací. 

Podmínkou pro uvedení referátu v programu konference je zaplacení registračního poplatku. Pokud registrační poplatek nebude zaplacen v termínu, nebude referát uveden v konečném programu. 

Firmy nebo instituce, které mají zájem o reklamu v tištěných materiálech konference či účast na výstavce, prosíme, aby kontaktovaly organizační výbor konference ( org@chisa.cz ).

Hotel Jezerka nabízí pro všechny účastníky konference a jejich doprovod bezplatně vstup do bazénu, vířivky a sauny.

 

Stravování

Snídaně, obědy, večeře, ochutnávka vín a společenská večeře jsou zahrnuty v ceně ubytování. Snídaně, oběd v úterý, středu a čtvrtek je pro všechny ubytované účastníky v hotelu Jezerka. Nápoje k obědu si hradí každý sám, k dispozici zdarma bude voda ve džbánech.  Pro pozdní pondělní příjezdy, které budou předem nahlášeny, bude zajištěna obsluha v restauraci hotelu Jezerka. Ve středu se na společenském večeru podává večeře formou rautu pro všechny účastníky.

 

Doprava

Podle zájmu účastníku bude připraven jeden či dva autobusy jedoucí z Prahy přímo k hotelu Jezerka. Odjezdové místo a čas budou upřesněny. Hotelový minibus pak bude zajišťovat spojení mezi nádražím v Pardubicích a hotelem Jezerka. Pro ty, kteří pojedou autem, je připraveno bezplatné parkování  před hotelem.

Storno podmínky

V případě zrušení účasti do 25. srpna 2017 se vrací 90% registračního poplatku, po tomto termínu se registrační poplatek nevrací. V případě zrušení objednaného ubytování do 10. září 2017 se bude fakturovat 10% částky za ubytování. Po tomto termínu bude fakturována celá částka.

 

Organizační pokyny