Registrační poplatky

Registrační poplatky (vč. DPH)

Člen ČSCHI, SSCHI

3 850 Kč

Ostatní účastníci

4 150 Kč

Studenti a doktorandi     

2 850 Kč

Po 15. září se všechny registrační poplatky zvyšují o 300 Kč. Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné pro občany ČR i SR.​ V ceně registrace není zahrnuto ubytování.

Přednášející platí standardní registrační poplatek. Doprovázející osoby registrační poplatek neplatí. Po Vaší registraci k účasti Vám bude na Vašich uživatelských stránkách vytvořena faktura na proplacení registračního poplatku. Prosíme o zajištění jejího neprodleného proplacení Vaší organizací. 

Podmínkou pro uvedení referátu v programu konference je zaplacení registračního poplatku. Pokud registrační poplatek nebude zaplacen v termínu, nebude referát uveden v konečném programu. 

Firmy nebo instituce, které mají zájem o reklamu v tištěných materiálech konference či účast na výstavce, prosíme, aby kontaktovaly organizační výbor konference ( org@chisa.cz ).

Stravování

Snídaně, obědy, večeře, ochutnávka vín a společenská večeře jsou zahrnuty v ceně ubytování. Nápoje k obědu si hradí každý sám, k dispozici zdarma bude voda ve džbánech.  Pro pozdní pondělní příjezdy, které budou předem nahlášeny, bude zajištěna obsluha v restauraci hotelu Jezerka. Ve středu se na společenském večeru podává večeře formou rautu pro všechny účastníky.

Doprava

Podle zájmu účastníku bude připraven jeden či dva autobusy jedoucí z Prahy přímo k hotelu Jezerka. Odjezdové místo a čas budou upřesněny. Hotelový minibus pak bude zajišťovat spojení mezi nádražím v Pardubicích a hotelem Jezerka. Pro ty, kteří pojedou autem, je připraveno bezplatné parkování  před hotelem.

Storno podmínky

V případě zrušení účasti do 25. srpna 2017 se vrací 90% registračního poplatku, po tomto termínu se registrační poplatek nevrací. V případě zrušení objednaného ubytování do 10. září 2017 se bude fakturovat 10% částky za ubytování. Po tomto termínu bude fakturována celá částka.